צילום חתונות ואירועים

ה

הכנות לחתונה הם כה רבות ומאידך הם מרגשות ומשמחות.בחירת האולם הוא החלק הקשה ביותר ולאחר סגירת התאריך והמקום כל שאר הדברים זורמים יותר טוב.מה שתופס את מירב תשומת הלב והזמן הוא מציאת שמלה ומאפרת עבור הכלה כמובן  שהחתן אינו בסוד העניינים הוא יראה את אשת חלומותיו לבושה בשמלתה המהממת רק בעת שיחל להתנגן לו שיר הליווי אותו בחר ובעת שיצעד לעבר אהובתו היושבת על כסא הכלה שם הוא מכסה את פנייה בהינומה תוך כדי לחישות מילות קסם והתפעלות לתוך אוזנה.החתן והכלה לא נפגשים שבוע ימים לפני האירוע המשמח והמרגש בחייהם.

דבר זה מגביר את המתח וההתרגשות לקראת היום הגדול בחייהם הגעגועים והציפייה היא כה עזה עד שכל רגע נחשב כנצח (מזל שאפשר לדבר בטלפון)שמגיע הרגע המיוחל זמן החופה לפני שהרב מקדש את החתן והכלה נוהגים בעדות האשכנז שהכלה לבדה מקיפה את החתן 7 פעמים הטעם למנהג  כדי לרמז שהנישואין הם לשם שמיים מאחר שהקב"ה מתגלה בשבעה רקיעים.בכל מקום שעושים הקפות זהו רמז לדבר גבוה מהבנתנו כי לקו ישר יש התחלה וסוף אבל למעגל אין התחלה ואין סוף לרמוז שמדובר באידיאל אין סופי שאיננו יכולים לקלוט אותו.

המספר 7  -  הוא המספר השלם שמופיע בעולם הזה לכן שכמסיימים את התורה בשמחת תורה נוהגים לערוך 7 הקפות לסמן בזה שכל מה שלמדנו והבנו עדיין אינו כולל את כל עומקה והיקפה של התורה. כך גם בעת החתונה משמעות הנישואין כל כך עמוקה עד שלא ניתן כמעט לבטא במילים את גודל המעמד והשעה. לכן מבטאים זאת ע"י 7 הקפות סביב החתן בעדות ספרד לא נוהגים כך כלל.לאחר מכן עוברים ל7 ברכות את שתי הברכות הראשונות הרב מברך ברציפות ולאחר מכן החתן עונד את הטבעת לכלה.

את שאר הברכות אומרים עפ"י סדר שנקבע מראש.יש שנוהגים שהרב אומר את כל הברכות לאחר מכן עוברים לשבירת הכוס שנועדה להזכיר לנו את חורבן בית המקדש ולהכניס נימה של עצב לשמחה הפרטית על מנת שנזכור את מצבנו הלאומי.יש כאן גם תקווה שהאהבה השוררת בין החתן לכלה תעורר את הציבור כולו ונוכל לתקן אולי בקצת את חטא שנאת חינם שבתוכנו.

את כל הרגעים היפים האלה שנרצה לנצור לנצח נצחים חברת

"CLASSICS PHOTO" מנציחה במקצועיות ואדיבות

אצלנו החיוך יישאר על פניכם גם אחרי שהאירוע יסתיים.

כך שתוכלו להראות את התמונות והסרט גם לדורות הבאים .