קידוח בטון ובטון

קידוח בטון

קידוח בטון מתייחס לשלל עבודות קדיחה לצרכי בנייה או הריסה במגוון תחומים בתעשייה, כמו כן במגזר הפרטי או במגזר העסקי.
ניתן למצוא חברות רבות המתמחות בעבודות הדורשות קידוח בטון, בעיקר לצורך הכנה לתשתיות חשמל או לצרכי אינסטלציה וביוב.
יש שימוש רב בקידוח בטון על ידי מסור דיסק יהלום, מכיוון שבטון הוא חומר קשה מאד, על כן צריך להשתמש בחומר קשה יותר כמו היהלום, שבנוסף מאפשר עבודה מדויקת יותר.
קידוח בטון הוא עבודה מסורבלת, עם לכלוך ונזקים אפשריים למבצעי הקידוח או לסובבים, אך היום, בזכות טכניקות קידוח חדשות הנעשות בעיקר, ניתן לבצע עבודה נקייה ואף מדוייקת יותר.
קידוח בטון נעשה על ידי מקדחים בגדלים שונים, לכל מטרה יש מקדח המתאים לה בגודל מותאם, על כן יש לבחור בקפידה את המקדח עימו בוחרים לעבוד על מנת שיתאים באופן מלא ויתאפשר קידוח מושלם.
חברות המציעות שירותי קידוח בטון צריכות לשמור על סטנדרטים גבוהים של בטיחות, שכן הציוד עימו משתמשים הוא ציוד כבד שעשוי להוות סכנה.

בטון

בטון משמש כחומר תשתית משמעותי לתעשיית הבנייה, כמו בנייני מגורים או משרדים, גשרים, חניונים, כבישים ועוד.
יש חברות רבות המעניקות שירותי הובלה של בטון, חברות אלה הן בעלות משאיות וציוד מתאים על מנת להוביל בטון לאורך מרחקים ארוכים.
ניתן לרכוש בטון מוכן או מהיר במקומות רבים, ברכישת בטון מוכן ניתן לחסוך זמן ומשאבים רבים על הכנת הבטון והובלתו, על כן רבים בוחרים בפיתרון זה בתהליכי בנייה.
ניתן לבצע יציקת בטון באופן עצמאי מבלי להיעזר באיש מקצוע, יש לעשות זאת על פי הוראות מוגדרות הכוללות את הכנת הבטון, שפיכתו והחלקתו וכך להוזיל עלויות על הבאת איש מקצוע.
באמצעות אבקה מיוחדת שניתן לרכוש, אפשר לצבוע בטון במגוון צבעים, באופן שיתאים לעיצוב הכולל של המקום או המבנה.
בשנים האחרונות ישנה עלייה מתמדת במחירי הבטון, דבר אשר מעלה באופן מיידי את עלויות הבנייה על כל סוגיה, באם מדובר בבניינים פרטיים או בתי עסק מחירי הקנייה והשכירות מרקיעים.
נרצה להודות לטאר על המידע שסיפקו לכתיבת מאמר זה.